ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.10.2017 | 11:10

Кропивницький: активiсти закликають не вирубувати каштани

Кропивницький: активiсти закликають не вирубувати каштани

Сьогоднi, пiд час засiдання сесiї мiськради громадська активiстка ГО "Озеленення" Надiя Паливода закликала владу не вирубувати каштани бiля "Червоної зiрки".

"Минуло 5 мiсяцiв з моменту, коли мiський голова дозволив менi брати участь у засiданнях комiсiї з обстеження дерев на їх знесення. Однак брати мене на засiдання комiсiї так i не хочуть, вимагають документи, якi пiдтверджують, що я фахiвець. Однак я не претендую на статус фахiвця у комiсiї", - зазначила Надiя Паливода.

За словами активiстки, бiля "Червоної зiрки" збираються вирубати каштани. Наразi там стоять 26 дерев, мiськрада дала дозвiл на вирубку 12. Замiсть каштанiв шанують посадити туї, однак, за словами активiстки, туя - це паркова рослина, яка потребує поливу, не дають  кисню i не поглинають викиди вантажiвок. 

"По всiй вулицi Чикаленка немає нi одного дерева. Наразi у мiстi iснує 6 куб.метрiв  на одну людину, однак норма складає 26 куб. метрiв. У нас мiсто, яке має найвищий рiвень радiацiї. Якщо ми не можемо на мiсцевому рiвнi вирiшити це питання, то ми будемо задiювати всi можливi механiзми", - зазначила Надiя Паливода.

Нагадаємо, що активісти мiтингували сьогоднi бiля пiдприємства «Червона зiрка»

256 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.