ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.10.2017 | 15:01

У Кропивницькому 50 кращих пiлотiв змагаються на чемпіонаті з Дрон-Рейсингу. ФОТО

У Кропивницькому 50 кращих пiлотiв змагаються на чемпіонаті з Дрон-Рейсингу. ФОТО

Сьогоднi, 7 жовтня, бiля будинку культури «Авiатор» на мiкрорайонi Новомиколаївка вiдбулося свято безпiлотних лiтальних апаратiв «Свiт дронiв». Пiд час заходу працювало декiлька майданчикiв: майстер-класи з робототехнiки та керування дронами, виступи музичних колективiв.

Родзинкою свята став фiнальний етап чемпiонату України з Дрон-рейсингу – перегонiв швидкiсних дронiв, що органiзовує Українська Асоцiацiя Дрон-Рейсингу (UADR). За звання кращого пiлота змагалися 50 спортсменiв з усiєї України. Особливiстю траси стало те, що учасникам доводилося облiтати справжнi лiтаки, якi розмiщенi в музеї пiд вiдкритим небом.

Начальник Кiровоградської льотної академiї Нацiонального авiацiйного унiверситету Сергiй Недiлько зазначив, що такi змагання у Кропивницькому проводитимуть щорiчно.

«Потрiбно впроваджувати новi технологiї, це допоможе зрости економіці. Законодавча база не має стати перешкодою, однак потрiбно розумiти, що дрон – це об’єкт пiдвищеної небезпеки, який може нанести велику шкоду», - пiдкреслив Сергiй Недiлько.

Спортсмен Олександр Мазур iз Борисполя цьогорiч вже вп’яте бере участь у змаганнях з дронiв. 

«Сьогоднi ми долатимемо доволi складну трасу. У мене є двоє дронiв, які я вже власними силами вдосконалював», - зазначив спортсмен.

Змагання триватимуть i завтра, 8 жовтня. 

Фото Тетяни Пташник

511 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.