ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.01.2018 | 17:07

У Кропивницький приїхало троє іноземних волонтерів, аби навчати містян англійської мови. ФОТО

У Кропивницький приїхало троє іноземних волонтерів, аби навчати містян англійської мови. ФОТО

Сьогодні, 13 січня, в креативному ІТ-просторі «KOWO» відбулася презентація проекту «International Academy». У рамках цього проекту в Кропивницький приїхало троє іноземних волонтерів: хлопець Берзуна та дівчина Місліхаріра з Індонезії, а також хлопець Гокберг з Туреччини.

Стажери місяць навчатимуть іноземних мов кропивничан. Живуть волонтери у родинах, їм проводять екскурсії містом, знайомлять з українськими традиціями.

Під час презентації волонтери розповіли про свої країни, родини, традиції.

«Наразі вже зареєструвалися 87 людей, які хочуть вчити англійську мову.  Я думаю, що ми наберемо близько 100 охочих. Ми поділили людей за рівнем знанням англійської мови та віком. Стажери чергуватимуться і переважно з групою буде займатиметься один волонтер, триватиме цей проект чотири тижні», - зазначила у коментарі РК президент локального комітету "AIESEC" в Кропивницькому Аліна Маркіна.

І додала, що ще більший проект із залученням іноземних стажерів запланований  влітку.

Всі троє волонтерів уперше в Україні. За словами Аліни Маркіної, стажерам неймовірно холодно, адже на їхніх батьківщині фактично не буває мінусової температури.

«Ми звичайно, запланували екскурсії містом, але це все даємо невеликими порціями, оскільки їм важко навіть дихати холодним повітрям», - зазначила президент локального комітету.

Досвідом приймати іноземних волонтерів на проживання поділився викладач ЦДПУ Олександр Ратушняк.

«Влітку в мене жив стажер з Індії. Я і досі із посмішкою згадую той час. Це неймовірне відчуття розширення твого кругозору до вселенського масштабу. Мешканцям Кропивницького раджу приймати іноземці – це шлях до порозуміння і руйнування стереотипів», - зазначив Олександр Ратушняк.

А от Ольга Івашура, у якої проживає хлопець з Індонезії, кожного дня намагається пригостити гостя з іншої країни різними смачними стравами. 

«Берзуна  вже смакував вареники, ману кашу, ходив у гості до наших батьків. Я закликаю наше місто відривати двері, адже цей досвід не отримуєте більше ніде. І це неймовірна можливість дізнатися про іншу країну», - зазначила жінка.

Навчання іноземної мови розпочнуться із 15 січня, вартість – 200 гривень. 

Більш детальна інформація за посиланням

Фото Тетяни Пташник

890 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.