ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.09.2017 | 15:00

У Кропивницький прибули новi автобуси, якi були придбанi за кошти мiського бюджету

У Кропивницький прибули новi  автобуси, якi були придбанi за кошти мiського бюджету

Першi чотири великомiснi пасажирськi автобуси прибули до Кропивницького. Наразi вони базуються в КП «Електротранс», де мають пройти необхiднi процедури реєстрацiї i технiчного контролю.

Про це iдеться на сайтi мiської ради.

 «Це першi чотири автобуси iз двадцяти закуплених за кошти мiського бюджету, що будуть працювати на маршрутах в обласному центрi i дозволять суттєво покращити якiсть надання транспортних послуг мешканцям мiста, - вiдзначив начальник управлiння розвитку транспорту та зв’язку мiської ради Олександр Вергун. – Перед тим, як вони почнуть обслуговувати пасажирiв, автобуси мають бути зареєстрованi, необхiдно отримати на них акти технiчного огляду, оформити страхування».

Наступна партiя автобусiв вiдправиться iз Києва до Кропивницького у понедiлок, 11 вересня. Загалом, всi двадцять транспортних засобiв будуть доставленi на майданчик КП «Електроранс» до кiнця вересня, запевнив Олександр Вергун.

           

928 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.