ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.09.2017 | 19:01

У Кіровоградському районі селяни скаржаться на неякісно відремонтовану дорогу. ФОТО

У Кіровоградському районі селяни скаржаться на неякісно відремонтовану дорогу. ФОТО

У селі Оситняжка Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади провели ремонтні роботи дороги по вулиці Пушкінській, а саме прогейдерували та засипали щебенем. Однак селяни скаржаться на неякісно виконані роботи. Зокрема, мешканець села, який проживає на цій вулиці зазначив, що робітники недобросовісно виконали роботу і засипали дорогу недостатньою кількістю щебеневої суміші. Про це РК розповіли мешканці села Оситняжка.

«Дорогу засипали щебенем і відсівом тонким шаром і просто прогейдерували, а не втрамбували котком. Оскільки наша вулиця під нахилом, то після першого дощу вся ця суміш опиниться на городах у людей, а звідти попливе у ставок. Раніше тут були ливнівки, які регулювали потік дощової води, однак побоюючись, що ця суміш опиниться у дворах, деякі сусіди перекрили ливнівки землею», - зазначив селянин.

У зв’язку з цим мешканці вулиці звернулися з проханням втрутитися в процес будівництва дороги до депутата сільської ради Великосеверинівської ОТГ Альбіни Кладніцької від партії «Наш край».

Альбіна Кладніцька відреагувала на звернення селян і побувала на місці ремонту, щоб перевірити якість виконаних робіт. За словами депутатки на ремонт дороги виділили близько 460 тисяч гривень.

«Раніше вздовж краю дороги був рівчак, по якому стікала вода, також були труби. Однак після ремонту дороги ці труби зникли, а рівчак зрівняли з дорогою. Під час великих дощів ці труби регулювали потік води і не затоплювали городи людей. На зауваження, що щебеневу суміш необхідно добре втрамбувати робітники фірми-підрядника зазначили, що це остаточний варіант і дорозі вистачить звичайного грейдерування», - зазначила Альбіна Кладніцька.

Щоб вирішити це питання депутатка звернулася до в.о. старости Оситнязького старостинського округу Великосевериніівської сільської ради Юлії Манукян, однак староста не відреагувала на її звернення. Тому Альбіна Кладніцька передала звернення селян голові Великосеверинівської ОТГ Сергію Левченку.

 «Після того, як ми підписалися у зверненні, мені зателефонувала староста і сказала, що я можу забути про те, щоб влаштувати дитину у садочок. Я ж не вимагаю збудувати нам нову дорогу, як свідомий громадянин хочу, щоб гроші, виділені на ремонт, були використані за призначенням, а дорога була якісною», - зазначив один з мешканців села.

За словами голови земельної комісії сільської ради Великосеверинівської ОТГ Олександра Шуляренка, необхідно перевірити договір з підрядником, чи закладено там спорудження водовідведення, і якщо так, то вимагати від підрядників виконання умов договору. 

За словами селян, це не перший випадок ігнорування старостою звернень. Альбіна Кладніцька неодноразово зверталася до старости, щоб вирішити питання покосу бур'яну на території фермерських господарств.

«Ось наприклад поруч стоять дві ферми. На одній зарослі по пояс, а біля іншої ідеально покошений газон. Ті, хто у дружніх відносинах зі старостою, ігнорують норми санітарного стану і не косять бур’яни і їх за це ніхто не карає», - зазначила Альбіна Кладніцька.

Важливе уточнення: Зазначений раніше у матеріалі Володимир Литвененко не був присутній під час виїзду журналіста "РК" в с.Оситняжка й жодних коментарів на цю тему не давав. Редакція приносить вибачення за неточність.

1267 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.