ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.01.2019 | 15:17

У Кіровоградській області створять штаб із протидiї булiнгу

У Кіровоградській області створять штаб із протидiї булiнгу

На Кiровоградщинi створять штаб  із протидiї булiнгу й боротьбi з тими наслiдками, до яких призводить цькування у шкiльному середовищi. Таке рішення прийняли представники юстиції, поліції, громадського сектору та педагогічної спільноти під час дискусії за круглим столом. Про це повідомила прес-секретар ГТУЮ у Кіровоградській області Катерина Ободовська.

"Я особисто став iнiцiатором зустрiчi, тому що менi, як батьку i свiдомому громадянину, небайдуже, що вiдбувається у закладах освiти. Підставою для розмови став один ганебний випадок: у кропивницькому навчально-виховному об’єднаннi № 6 мiж пiдлiтками сталася бiйка. У результатi один iз хлопцiв потрапив у лiкарню зi струсом мозку. Нині справою займаються слiдчi, але впевнений, що осторонь цiєї ситуацiї залишатися не можна, оскiльки потрiбно працювати над наслiдками iнциденту й думати, що зробити, щоб вiн не повторився знову", – зауважив керiвник обласної юстицiї Вадим Гуцул.

За його словами, в українському суспiльствi iснує проблема зi сприйняттям насильства. Люди викривлено реагують на прояви агресiї i дотримуються думки, що це приватна справа, яку потрiбно вирiшувати за зачиненими дверима вдома.

"Нi дiти, нi батьки, як показує практика, не хочуть розголосу, а тому переконані, що про цькування краще змовчати, нiж пiти до адмiнiстрацiї школи, щоб спiльно розiбратися у ситуацiї", – зазначила очiльниця громадської органiзацiї "Територiя успiху" Iнга Дуднiк.
187 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.