ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.10.2018 | 16:11

У Кіровоградській області планують створити навчально-практичнi центри

У Малiй Висцi та Голованiвську планують створити навчально-практичнi центри. Про це йдеться на сайті  Кіровоградської ОДА.

Головний спецiалiст вiддiлу закладiв освiти управлiння освiти, науки, молодi та спорту облдержадмiнiстрацiї Володимир Левошко вiдзначив, що зазначенi навчально-практичнi центри створюють на базi чинних закладiв професiйної освiти. Так, у професiйно-технiчному училищi № 38 (смт Голованiвськ) навчатимуть фахiвцiв із професiй електротехнiчного виробництва, а на базi ПТУ № 16 (Мала Виска) готуватимуть спецiалiстiв зi зварювальних робiт. Передбачається, що у новостворених закладах навчатимуть учнiв з усiєї областi, а також стажуватимуться та проходитимуть курси переквалiфiкацiї фахiвцi із вiдповiдних спецiальностей з усiєї України.

Загалом, на закупiвлю навчального обладнання з державного бюджету виділили 2,3 мільйона гривень – для навчально-практичного центру у Малiй Висцi та 630 тисяч гривень – у Голованiвську. Окрiм того, з обласного бюджету для ремонту будiвель та обладнання примiщень майбутнiх центрiв видiлили по 260 тисяч гривень.

119 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.