ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.02.2017 | 10:23

У КДПУ iменi Винниченка визначилися з новою назвою, чекають затвердження Мiносвiти

У КДПУ iменi Винниченка визначилися з новою назвою, чекають затвердження Мiносвiти

У четвер, 2 лютого, у педагогiчному унiверситетi iменi Володимира Винниченка зiбралася конференцiя трудового колективу, на якiй визначилися iз новою назвою закладу. Про це йдеться на сайтi вишу. 

На виконання Закону про декомунiзацiю та у зв’язку iз перейменуванням мiста, ченою радою унiверситету конференцiї було запропоновано два варiанти нового найменування: Державний педагогiчний унiверситет iменi Володимира Винниченка (м. Кропивницький) та Центральноукраїнський державний педагогiчний унiверситет iменi Володимира Винниченка. 

Другий варiант пропонувався ще у 1996 роцi, коли Кiровоградський педагогiчний iнститут одним iз перших в Українi отримав статус педагогiчного унiверситету.

За результатом таємного голосування переважною бiльшiстю голосiв  (2/3 делегатiв) було обрано нову назву: Центральноукраїнський державний педагогiчний унiверситет iменi Володимира Винниченка. Вiдповiдно чинного порядку її подадуть на погодження до Мiнiстерства освiти i науки України.

1015 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.