ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.10.2017 | 18:17

У Голованівську представили нового начальника відділу поліції. ФОТО

У Голованівську представили нового начальника відділу поліції. ФОТО

Очiльником полiцiї в Голованiську став пiдполковник полiцiї Олег Клименко. Представити особовому складу пiдроздiлу нового керiвника прибув заступник начальника обласного главку вiдомства Дмитро Ткачонок.

Про це повiдомили у секторi комунiкацiї полiцiї в Кiровоградськiй областi. 

Нарада вiдбулася сьогоднi, 3 жовтня, у Голованiвському вiддiлi полiцiї. У нiй також взяли участь представники керiвництва району, правоохоронних та судових органiв.

На початку заходу присутнi привiтали колишнього очiльника пiдроздiлу Олександра Голованя з виходом на заслужений вiдпочинок та подякували за службу.

Олександр Павлович вiддав роботi у правоохоронних органах 23 роки свого життя. Пройшов шлях вiд рядового до заступника начальника районного вiддiлу, керiвника слiдчого вiддiлення.

Протягом останнiх чотирьох рокiв пiдполковник полiцiї Олександр Головань очолював полiцiю Голованiвського району. За сумлiнне виконання службових обов’язкiв отримував заохочення вiд керiвництва та заслужив багаторiчною працею повагу i вдячнiсть вiд громадян.

Звертаючись до присутнiх, екс-керiвник пiдроздiлу подякував колективу за спiльну роботу та побажав своєму наступнику Олегу Клименку успiхiв у службi.

Заступник начальника полiцiї областi Дмитро Ткачонок передав Олександру Голованю вiтальну адресу вiд очiльника полiцiї Кiровоградщини Сергiя Кондрашенка. А новопризначеному керiвнику Голованiвського вiддiлу полiцiї побажав успiшно виконувати службовi завдання, працювати задля безпеки i спокою людей.

791 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.