ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.11.2016 | 14:10

У документах міської ради Кропивницького і надалі писатимуть «Кіровоград»

У документах міської ради Кропивницького і надалі писатимуть «Кіровоград»

Після обідньої перерви депутати міської ради повернулися до залу. Якщо на початку засідання розгляд проектів рішень затягувався через заслухання низки депутатських запитів, то зараз робота депкорпусу пробуксовує через проблему перейменування. Зокрема на сесію винесено низку проектів рішень, у яких проводиться перерозподіл видатків та замінюється слово «Кіровоград» на «Кропивницький» у зв’язку із перейменуванням міста.

Проте депутат від «Опоблоку» Анна Ніжнікова наполягла у всіх програмах залишити слово «Кіровоград», посилаючись на те, що в судах ідуть спори стосовно перейменування обласного центру.

Депутат Володимир Смірнов від «Самопомочі» закликав депутатів не підтримувати такі правки, адже місто вже перейменоване і має нову назву, а тому вживати в офіційних документах назву міста, якого не існує, недоцільно.

Начальниця юридичного управління міської ради Марина Смаглюк підтвердила, що Постанова про перейменування міста через вищезгадані суди не зупинена і назва Кропивницький є офіційно чинною.

Проте більшість депутатів у всіх проектах рішень, які сьогодні голосують, підтримують пропозицію Ніжнікової про залишення назви «Кіровоград». 

2584 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.