ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.06.2018 | 16:43

У «Днiпро-Кiровоград» запланували пiдвищення тарифу на воду до тридцяти гривень за кубометр

 У «Днiпро-Кiровоград» запланували пiдвищення тарифу на воду до тридцяти гривень за кубометр

В обласному комунальному пiдприємстві «Днiпро-Кiровоград» заявили про намiр щодо пiдвищення тарифу на водопостачання i водовiдведення у 2019 роцi. Про це йдеться на сайтi «Днiпро-Кiровоград».

2019 року тариф для споживачiв планують пiдняти до 30,3 гривень за 1 кубометр води та стокiв із НДС (без врахування внутрiшньобудинкової мережi).

Нині тариф на воду становить 20,196 грн/м3 (с НДС) для будинкiв, якi не мають подiлу на квартири або тих, якi мають лише двi квартири, i 20,796 грн/м3 (с НДС) – для власникiв багатоквартирних будинкiв (з використанням внутрiшньодомових систем).

Востаннє тарифи на воду змiнювали у груднi 2017 року. Тодi користувачi «Днiпро-Кiровоград» отримали незначне здешевiння тарифу за рахунок виведення безоплатної перевiрки лiчильника та впровадження натомiсть платної дiагностики.

Генеральний директор «Днiпро-Кiровоград» Роман Iлик прокоментував «Моїй Олександрiї» ситуацiю щодо запланованого пiдвищення тарифу, пояснюючи таке рiшення, як необхiдний крок до стабiльного функцiонування пiдприємства в умовах пiдвищення вартостi електроенергiї та мiнiмальної заробiтної плати. При цьому керiвник пiдприємства зазначив, що остаточне рiшення щодо вартостi води буде приймати НКРЕКП.

«Дописом з калькуляцiєю, що знаходиться на нашому сайтi, ми зробили повiдомлення про те, що цi данi та розрахунки переданi до Нацiональної комiсiї, згiдно з вимогами чинного законодавства та постанов вiд Нацкомiсiї. Тариф не обов’язково має вiдповiдати нашим розрахункам. Але враховуючи нашi реалiї, вiн колись все-таки буде зростати», зазначив Роман Iлик.
434 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.