ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.02.2018 | 12:29

У День закоханих на Кiровоградщинi планують одружитися бiльше 40 пар

У День закоханих на Кiровоградщинi планують одружитися бiльше 40 пар

Завтра, 14 лютого, у Кiровоградськiй областi планують одружитися 45 пар. Про це повідомляє прес-служба ГТУЮ в Кіровоградськый області.

Згiдно офiцiйних даних, бiльшiсть наречених завчасно подали заяви на державну реєстрацiю стосункiв, щоб одружитися безпосередньо в День закоханих. Вiдтак за звичайною процедурою цього року одружаться 39 пар, за пришвидшеною у рамках проекту «Шлюб за добу» – 6 пар.

«Фактична кiлькiсть бажаючих одружитися 14 лютого ще може зрости, адже всi тi, хто не встиг завчасно подати заяву на державну реєстрацiю шлюбу, поки мають можливiсть зареєструвати стосунки за пришвидшеною процедурою на територiї Кропивницького та Олександрiї», – вiдзначив керiвник обласної юстицiї Вадим Гуцул.

Нагадаємо, у середу, 14 лютого, вiддiли ДРАЦС у Кропивницькому, Свiтловодську, Олександрiї та Знам’янцi долучаться до всеукраїнської акцiї «Кохання поза часом», iнiцiйованої Мiн’юстом, i працюватимуть у продовженому режимi з 08:00 до 24:00.

Завдяки цьому всi бажаючi зможуть подати заяву на державну реєстрацiю шлюбу, урочисто заручитися, одружитися чи провести обряд ювiлейного весiлля у будь-який зручний для них момент.

326 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.