ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.04.2017 | 10:51

У чотирьох районах Кіровоградщини підприємці не активно користуються «ProZorro»

У чотирьох районах Кіровоградщини підприємці не активно користуються «ProZorro»

З початку 2017 року у межах всiєї України 1620 суб'єктiв господарювання областi взяли участь у 5298 електронних закупiвлях, з них 1445 стали переможцями у 4170 тендерах на суму 1,1 млрд. грн.  

Як повiдомила прес-служба обладмiнiстрацiї, найбiльш активними у торгах були представники бiзнесу: мiст Кропивницького - 374, Олександрiї – 72, Свiтловодська - 42, Знам'янки - 32 та районiв: Кiровоградського - 23, Маловискiвського - 23, Новоукраїнського – 22, Новомиргородського - 21. Вiдповiдно цi територiї мають найвищi показники по кiлькостi учасникiв-переможцiв у торгах.

Про це повiдомила директор департаменту економiчного розвитку i торгiвлi ОДА Нiна Рахуба пiд час засiдання робочої групи з проведення монiторингу та оцiнки результативностi реалiзацiї державної регiональної полiтики в областi.

Разом iз тим, директор департаменту зауважила, що у переважнiй бiльшостi районiв мiсцевi товаровиробники майже не користуються системою електронних закупiвель. При тому, що реалiзацiя продукцiї через систему «ProZorro» – це один iз механiзмiв збiльшення обсягiв виробництва власної продукцiї, просування її на ринки в iншi регiони України.

Зокрема, станом на 24 березня у поточному роцi жодного учасника у торгах не було вiд Вiльшанського району. А в Компанiївському, Онуфрiївському та Свiтловодському районах лише по 3 учасника бiзнесу.

Директор департаменту економiчного розвитку i торгiвлi ОДА закликала керiвництво райдержадмiнiстрацiй провести iнформацiйнi семiнари для мiсцевих товаровиробникiв, на яких роз'яснити переваги та механiзм системи електронних закупiвель.

2003 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.