ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.06.2018 | 09:00

У Бобринецькому районі на ремонт доріг витратять понад 16 мільйонів гривень

У Бобринецькому районі на ремонт доріг витратять понад 16 мільйонів гривень

Протягом травня 2018 року в рамках виконання плану ремонту та утримання доріг загального користування місцевого значення, працівники філії “Бобринецький райавтодор” відремонтували асфальтобетонне покриття і на ділянках автошляхів району. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Так, відремонтували дороги на території міста по вулиці Каштановій, біля в’їздів до сіл Веселівка та Костомарівка від траси державного значення Н-14, а також на відрізку дороги Бобринець-Витязівка-Федіївка (частково і на території село Витязівка).

До того ж, цього року за рахунок державного бюджету запланували до реалізації ремонти шести критичних об’єктів дорожньої інфраструктури району. Зокрема, оновлять відрізки автошляхів: Новоградівка-Апрелівка; Новоградівка-Мирне-Іванівка-вихід на а/д Н-14; Бредихине-Павлогірківка-Мар’янівка; а/д Н-14-Новомиколаївка-Степівка; Бобринець-Олексіївка-Верхньоінгульське; Мар’янівка-(Бобринець-Витязівка). Загальний обсяг фінансування ремонту зазначених автомобільних доріг загального користування місцевого значення становить понад 16 мільйонів гривень.

179 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.