ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.04.2018 | 15:30

У березнi жителi Кiровогрaдщини сплaтили понaд 22 млн грн нa обороноздaтнiсть

У березнi жителi Кiровогрaдщини сплaтили понaд 22 млн грн нa обороноздaтнiсть

Протягом першого кварталу цього року платники Кiровоградської областi сплатили до державного бюджету 63,2 млн грн вiйськового збору.  Таким чином на пiдтримку української армiї надiйшло на 14,4 мільйони гривень або на 29,4% бiльше, нiж за аналогiчний перiод 2017 року. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Кiровоградськiй областi.

Зокрема, за березень 2018 року надходження вiйськового збору склали понад 22 мільйони гривень, що майже на 4 мільйони гривень або 22% бiльше надходжень березня минулого року.

Головне управлiння ДФС у Кiровоградськiй областi нагадує, що вiйськовий збiр запроваджено з серпня 2014 року, його ставка складає 1,5% вiд об’єкта оподаткування. Платниками вiйськового збору є фiзичнi особи – резиденти та нерезиденти, якi отримують доходи в Українi. Вiдповiдальними за нарахування вiйськового збору до бюджету є роботодавцi, що нараховують доходи у виглядi заробiтної плати на користь платника податкiв.  


115 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.