ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.07.2017 | 13:00

ЦНТУ визнали найбільш рейтинговим університетом Кіровоградської області

ЦНТУ визнали найбільш рейтинговим університетом Кіровоградської області

Вiдповiдно до складеного у липнi 2017 року iнформацiйним ресурсом «Освiта.UA» консолiдованого рейтингу вищих навчальних закладiв України, який враховує позицiї унiверситетiв у рейтингах «Топ-200 Україна», Scopus i Webometrics, Центральноукраїнський нацiональний технiчний унiверситет посiв 84-те мiсце (минулого року – 110-те) та став найбiльш рейтинговим вищим навчальним закладом регiону. Про це повiдомляється на сайтi вишу. 

Вiдповiдна таблиця, що включає 299 українських ВНЗ, мiститься на сайтi «Освiта.UA».

Рейтинги, що використовувалися при складаннi консолiдованого рейтингу вузiв України:

«Топ-200 Україна» – дiяльнiсть вищих навчальних закладiв оцiнюється за допомогою iнтегрального iндексу, який формується на пiдставi iндикаторiв прямого вимiрювання (80%), експертної оцiнки якостi пiдготовки випускникiв ВНЗ представниками роботодавцiв та академiчного спiвтовариства (15%), а також з використанням мiжнародних наукометричних i вебометричних даних (5%).

Scopus – результати рейтингу вищих навчальних закладiв базуються на показниках бази даних Scopus, що є iнструментом для вiдстеження цитованостi наукових статей, якi публiкуються навчальним закладом або його працiвниками у наукових виданнях. У рейтинговiй таблицi вищi навчальнi заклади України розмiщено за iндексом Гiрша – кiлькiсним показником, що базується на кiлькостi наукових публiкацiй i кiлькостi цитувань цих публiкацiй.

Мiжнародний рейтинг Webometrics враховує кiлькiсть проiндексованих пошуковими системами сторiнок сайту вузу, зовнiшнi посилання на нього, цитованiсть ресурсу, а також кiлькiсть завантажених на сайт файлiв (змiстовну та iнформацiйну активнiсть сайту навчального закладу).

В рейтингу «Топ-200 Україна» ЦНТУ посiдає 54-е мiсце серед вiтчизняних ВНЗ, в рейтингу Scopus – 105 мiсце. В рейтингу Webometrics – 119-те. Усереднений бал – 84 мiсце з майже 300 вищих навчальних закладiв.

Крiм цього, вищезазначенi бали дозволили Центральноукраїнському нацiональному технiчному унiверситетовi очолити таблицю ВНЗ Кiровоградщини у консолiдованому рейтингу.

300 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.