ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.02.2019 | 10:04

Торік майже сотня шукачів роботи підписали контракти на службу в ЗСУ

Торік майже сотня шукачів роботи підписали контракти на службу в ЗСУ

Державна служба зайнятості бере участь у проведенні інформаційно-просвітницької роботи серед безробітних громадян щодо популяризації служби в Збройних силах України, як одного з видів зайнятості. Про це повідомили у відділі організації сприяння працевлаштуванню Кіровоградського обласного центру зайнятості.

У кожному центрі зайнятості та філії обласного центру зайнятості для представників військових комісаріатів створено умови для проведення роботи, спрямованої на інформування безробітних про військову службу в Збройних Силах України, а також надання шукачам роботи різнопланових консультацій з питань, пов'язаних  з військовою службою за контрактом. Також діють інформаційні куточки, де розміщені рекламно-агітаційні матеріали щодо умов прийняття на військову службу за контрактом та вступу до вищих військових навчальних закладів.

Для безробітних громадян проводять семінари з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі представників військкоматів. Під час цих заходів здійснюють інформування присутніх щодо умов та переваг проходження військової служби за контрактом. Учасників ознайомлюють з основними вимогами до претендентів, а також пільгами і гарантіями для військовослужбовців. Безробітним розповідають про стан матеріального і пенсійного забезпечення та інші питання щодо соціального захисту військовослужбовців.

Так, у 2018 році проведено 558 заходів за участі представників військоматів. У результаті зазначеної спільної роботи 96 осіб працевлаштували на військову службу за контрактом.

Довідково:  ця робота проводиться у рамках спільного рішення про сприяння у відборі та прийнятті громадян України на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України, ухваленого Кіровоградським обласним центром зайнятості  та обласним військовим комісаріатом.


112 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.