ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.05.2017 | 11:45

"Торгувати хоче не лише Бєлов" - власник МАФів, що встановлюють на Попова. ВІДЕО

"Торгувати хоче не лише Бєлов" - власник МАФів, що встановлюють на Попова. ВІДЕО

Сьогодні на сесію міськради прибули працівники супермаркету АТБ, які виступили проти розміщення міні-ларьків біля їх закладу по вулиці Попова. Вони прийшли з плакатами "Звільніть парковку від кіосків".

Паралельно свою акцію проводили працівники нових ларьків. Їхні плакати заявляли "АТБ знищує малий бізнес".
На сесії виступили представники торгової мережі та малого бізнесу.

Ожигова Олена районний керуючий магазинів АТБ у Кропивницькому заявила, що мережа сплачує низку податків до міського бюджету та має законне право на провадження своєї діяльності, а МАФи, що з'явилися на вулиці Попова встановлено незаконно. Вона стверджує, що за землю, які зайняли магазинами, вони сплачують до міського бюджету 56 тисяч гривень щомісяця.

Натомість свою точку зору висловив представник малого підприємництва Дмитро Овчінніков. Він переконував, що дозвіл на торгівлю на Попова має, а натомість АТБ вже не має договору оренди.  Також Овчінніков звинуватив депутатів з опозиції у піарі на конфлікті.

"Чому депутат з округа Балашівки Цертій приїхав аж на Попова?  Це ганьба. Не лише депутат Бєлов, який має свої МАФи, хоче торгувати",- заявив Овчінніков.

695 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.