ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Тонка матерія підкаже…

Тонка матерія підкаже…

Кілька років тому  понеділкового ранку з автовокзалу невеличкого райцентру Устинівка відїздив переповнений автобус. Це був додатковий рейс – після вихідних  завжди багато бажаючих  їхати до обласного центру – на роботу, на навчання. Тож люди нелише стояли в проході, а мало не висіли на поручнях біля дверей. Шофер не дуже хотів їхати – це була не його зміна, до того ж напередодні, в суботу, одружувався його брат, отож  після усіх клопотів  потребував відпочинку. Але ж куди подінешся, коли людям треба їхати…

Автобус не доїхав до Кіровограда з півкілометра. Шоферові стало зле, а в цей момент з-за повороту виїхав ЗІЛ, навантажений цементом.  Живими залишились лише  кілька чоловік. Петро Дєдушев лише випадково не став пасажиром того фатального рейсу.

І він упевнений: якби тоді  у водійське  кермо автобуса був вмонтований невеличкий прилад – «Антистрес», трагедії не сталося б. Високочуттєві елементи (їх ще слід запатентувати) через кермо і руки водія зчитують мікроелектричну інформацію фактично про стан енергополя водія, а прилад це демонструє. На табло пульсує яскраво-червона лампочка, супроводжувана звуковим сигналом.  Зліва зверху і  зліва на лобовому склі так само червона лампочка – сигнал іншим учасникам руху. Система працює автоматично: якщо водій спокійний, прилад вимкнений (для перевірки його можна включити й у ручному режимі),  коли сила енергетичного поля зростає (умовно до 200 одиниць, названих автором винаходу дептронами), прилад вмикається і далі живиться від енергополя водія, розряджаючи його, зменшуючи напругу.

А вона, як відомо, буває дуже сильною. Людину вивести з рівноваги досить просто. Неприємне повідомлення, образа, погроза, звістка про біду з близькими, не кажучи про напад болю чи зміна артеріального тиску – усе це, якщо знаходитись в цей час за кермом, і прикладів таких безліч, може привести до трагедії. Тим більше, шо в критичні моменти психологічна енргія, як правило, домінує над біологічною. «Антистрес» не лише  сигналізує і водієві, й іншим учасникам руху, що варто бути обережними, а й поступово, живлячись від людського організму,  розряджає напругу. Коли  вона стає нормальною, прилад відключається.  Він також фіксує відхилення в енергетичному полі навіть тоді, коли людина ще нічого не відчуває. Болю немає, а хвороба вже підступила і це неодмінно відобразилось на енергетичному полі – червона лампочка повідомить про це.

Кіровоградський центр «Альтернатива», під керівництвом Петра Дєдушева, фактично механізм дії  тонких матерій людини трансформував у конкретний електричний прилад, який може врятувати не одне людське життя.

Петро Миколайович, педагог за освітою, належить до небайдужих людей. Свого часу спробував займатися політикою. Якраз тоді, до речі, й помітив: якщо  в оточенні політика чи у штабі політичної партії панує негативна енергія, неорганізованість, шарварок, сум’яття, користі від їхньої політичної діяльності чекати нічого. Вирішив поєднати свої спостереження з технічним підходом. Першим «дитям» «Альтернативи» стала автомобільна бортова система «Акула», представлена  ще на початку 2000-их на  обласному інвестиційному форумі. На даху авто – антена у вигляді плавця акули  (у живій природі, під водою,  вона відчуває  біоелектричну хвилю на відстані півтора кілометра), яка акумулює мікроелектропотенціал атмосфери. Після тодішньої демонстрації можливостей «Акули» до «Альтернативи» звернулася сама Дженірал Моторс. Але умови співпраці, за словами Петра Дєдушева, були такими, що кіровоградці змушені були від неї відмовитись.

«Антистресом» цікавився  і департамент ДАІ України.  Розпочалась робота над експеременти та аналітичними матеріалами у науково-дослідному інституті МВС. Але реформи, які розпочались в правоохоронній системі, відклали запровадження винаходу на невизначений термін.  А «Антистрес» зміг би дуже  прислужитися на  українських дорогах. Адже кількість аварій зростає мало не щодня. І немало їх викликано, очевидно, негативним фізичним чи психологічним станом водіїв.


Матеріали, які публікуються у рубриці «Колонка автора» відображають думки і погляди автора.

388 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.