ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.03.2018 | 14:33

Студентiв ЦНТУ вчили готувати проекти Громадського бюджету. ФОТО

Студентiв ЦНТУ вчили готувати проекти Громадського бюджету. ФОТО

Цього тижня на базi факультету економiки та менеджменту Центральноукраїнського нацiонального технiчного унiверситету вiдбувся тренiнг «Громадський бюджет: вiд iдеї до реалiзацiї», пiд час якого представники мiської ради Кропивницького розповiли студентам про iсторiю впровадження «бюджету участi» у нашому мiстi та надали практичнi рекомендацiї щодо пiдготовки проектiв для Громадського бюджету. Про це йдеться на сайті університету.

Конкурси на Громадський бюджет в нашому мiстi проходили двiчi, обидва рази свої проекти на конкурс подавали представники ЦНТУ. Для Громадського бюджету 2017 року: великий проект "Здорова молодь - здорове місто" (студенти Олександр Дроздов i Владислав Вишiнський); для Громадського бюджету 2018 року: великий проект "Здорова молодь - здорове місто", соціальний проект "Гідна робота та можливості соціалізації для людей з особливими потребами", малий проект "Продовження арт-інсталяції "Umbrella Sky", поданi представниками Центральноукраїнського нацiонального технiчного унiверситету Олександром Дроздовим, Олексiєм Кiрiченко та Євгеном Новосьоловим, вiдповiдно.

На початку тренiнгу заступник начальника управлiння молодi та спорту мiськради Катерина Черкасська розповiла студентам про дiяльнiсть Молодiжної ради при виконавчому комiтетi мiської ради Кропивницького та запросила студентську молодь пропонувати свої iдеї та брати участь в акцiях Молодiжної ради.

«З 1 по 30 квiтня триватиме подання проектiв на черговий Громадський бюджет мiста Кропивницький, тому зараз ми проводимо широку iнформацiйну кампанiю, пропонуючи мешканцям нашого мiста готувати свої проекти. Молодь – це активна частина суспiльства, ми зацiкавленi бачити бiльше проектiв Громадського бюджету вiд молодих людей, тому проводимо тренiнги серед студентiв навчальних закладiв обласного центру. Громадський бюджет на тому й побудований: мешканцi мiста вирiшують, що їм необхiдно. Отже, ми хочемо почути вiд студентiв: що їх цiкавить у нашому мiстi, чого не вистачає мiсту або певнiй територiї мiста?», – розповiдає Юлiя Волченко.

382 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.