ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.12.2018 | 14:12

Студенти ЦДПУ, що у Кропивницькому, відвідали Польщу. ФОТО

Студенти ЦДПУ, що у Кропивницькому, відвідали Польщу. ФОТО

Традицiйно, наприкiнцi листопада студенти-переможцi конкурсного вiдбору взяли участь у мiжнародному освiтньому семiнарi "LearningfromHistory: Discrimination", який пройшов у молодiжному центрi Освенцима, що у Польщі. Про це йдеться на сайті Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Впродовж тижня студенти ЦДПУ разом зі студентами-iнтернами із Нiмеччини, волонтеркою-психологом із Канади, польськими студентами та з координатором проекту Наталею Ткаченко дослiджували питання дискримiнацiї.

Програма семiнару включала вiдвiдини музейного комплексу та щоденнi заняття, на яких представники рiзних країн намагалися знайти вiдповiдi на низку запитань. Пiд час зустрiчей студенти обговорювали такi види дискримiнацiї як расова, гендерна, вiкова, професiйна. Також дiлились особистим досвiдом.

Обов’язковою складовою семiнару було ознайомлення із сучасною iсторiєю Освенцима.

На завершення програми семiнару учасникам запропонували долучитися до боротьби із дискримiнацiєю. Один iз способiв – це заклик до громадської думки через вiзуальнi символи – постери. Пiсля майстер-класу вiд професiйного художника-дизайнера Еви Натканiч усiм учасникам запропонували теми для власних проектiв. 

228 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.