ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.08.2018 | 17:15

Ситуацiя на ринку працi Кiровоградщини: працевлаштовано майже 10 тисяч безробiтних громадян

Ситуацiя на ринку працi Кiровоградщини: працевлаштовано майже 10 тисяч безробiтних громадян

Ситуацiя на ринку працi Кiровоградської областi характеризується постiйним попитом на працiвникiв сфери торгiвлi i послуг, робiтникiв з обслуговування, експлуатацiї i контролювання за роботою технологiчного устаткування, складання устаткування i машин та на квалiфiкованих робiтникiв з iнструментом. Про це ідеться на сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Станом на 1 серпня 2018 року в  центрах  зайнятостi областi зареєстрували майже 12 тисяч безробiтних громадян, з яких 70 відсотків ствановили жiнки, 44 відсотки – молодь вiком до 35 рокiв, 42 відсотки – особи, якi мають додатковi гарантiї щодо сприяння у працевлаштуваннi, майже кожен другий безробiтний – сiльський мешканець.

За сприяння служби зайнятостi у нинішньому роцi мiськрайонними, центрами зайнятостi та районними фiлiями обласного центру зайнятостi працевлаштували майже 10 тисяч безробiтних громадян.

Проходили професiйне навчання за направленням служби зайнятостi 4 тисячі осiб, рiвень охоплення професiйним навчанням становив 13 відсотків.

У середньому на одну вакансiю претендували 4 особи: серед квалiфiкованих робiтникiв з iнструментом на одну вакансiю претендувала 1 особа, серед робiтникiв з обслуговування технологiчного устаткування – 3 особи, серед фахiвцiв – 4 особи, працiвникiв торгiвлi та сфери послуг – 6 осiб, серед технiчних службовцiв – 8 осiб, серед квалiфiкованих робiтникiв сiльського господарства – 12 осiб.


117 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.