ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.06.2018 | 11:20

Школу-інтернат на Кіровоградщині перетворять на ліцей-інтернат спортивного профілю

Школу-інтернат на Кіровоградщині перетворять на ліцей-інтернат спортивного профілю

Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, що в Пантаївці, стане ліцеєм-інтернатом спортивного профілю. Про це йдеться на сайті "Олександрійські новини".

Рішення про реорганізацію п'яти шкіл-інтернатів Кіровоградщини ухвалили депутати обласної ради на сесії 8 червня.

Школа-інтернат перетвориться на комунальний заклад "Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради". Документом передбачається змінити тип навчального закладу, змінивши його зі школи-інтернату І-ІІІ ступенів на ліцей. У закладі надаватимуть повну загальну середню освіту. До новоствореного ліцею перейде все майно, права й обов'язки школи-інтернату.

У реорганізованих закладах збережуться інтернати з частковим або повним утриманням вихованців за рахунок засновника, тобто обласної ради. Крім Олександрії, зміни стосуватимуться закладів у Кропивницькому, Знам'янці, Світловодську й Новомиргороді.

Нагадаємо, у 2017 року в Пантаївській школі-інтернаті відкрили кадетські класи в межах її перетворення на заклад військово-спортивного типу.

285 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.