ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.11.2018 | 17:31

Шахрай-гiпнотизер забрав у олександрiйки телефон i грошi

Шахрай-гiпнотизер забрав у олександрiйки телефон i грошi

44-рiчна олександрiйка повiрила словам шахрая, який запевнив її, що на квартиру наклали «порчу». Саме мовляв через це, донька власницi квартири може «померти». Зловмисник видурив у жінки цiнностi i грошi. Про це йдеться на сайті «Олександрiйськi новини».

Невiдомий пiсля проведення «ритуалу», зi слiв потерпiлої, загiпнотизував її та забрав 500 гривень i мобiльний телефон.

«Прикмети злочинця: на вигляд 40-45 рокiв; зрiст – 165 -170 сантиметрiв; середньої тiлобудови. Був одягнутий у чоловiчу куртку темно-зеленого кольору, чорну шапку, штани чорного кольору та темні кросiвки. За даним фактом порушили кримiнальне провадження за ознаками кримiнального правопорушення, передбаченого частиною 1 статтi 190 ККУ. Тривають слiдчо-розшуковi дiї», – повiдомила про подробицi подiї представник сектору монiторингу Олександрiйського вiддiлу полiцiї Олена Переверзєва.

Кримiнальний кодекс передбачає за згаданою статтею вiдповiдальнiсть за шахрайство, а саме за заволодiння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довiрою. За злочин карають штрафом до 50 неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або громадськими роботами на строк до 240 годин, або виправними роботами на строк до двох рокiв, або обмеженням волi на строк до трьох рокiв.

172 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.