ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Сесійне засідання, яке не відбулося: Як "демокритична опозиція" знехтувала суспільними питаннями

Сесійне засідання, яке не відбулося: Як "демокритична опозиція" знехтувала суспільними питаннями

Сьогодні мало відбутися третє засідання восьмої сесії Кіровоградської міської ради. Втім через небажання працювати  у сесійній залі депутатів з партій «Батьківщина», «Свобода», «Самопоміч», одного депутата з «УКРОПу» та частини «БПП-Солідарність» більше сотні питань не було розглянуто.

Серед них переважно земельні питання, але були такі, що потребували термінового вирішення, наприклад, виділення фінансування на зарплати викладачам професійно-технічних училищ, рішення  по перерозподілу субвенції з держбюджету на надання пільг та житлових субсидій громадянам міста та затвердження матеріальних допомог хворим мешканцям міста. Також перед депутатами зі сльозами на очах виступила ветеран війни, учасниця бойових дій, інвалід І групи Лідія Єреміна, яка пройшла з боями всю Україну і закінчила Другу світову війну в Празі. Жінка  розраховувала на виділення земельної ділянки для свого інвалідного автомобіля.

На початку засідання міський голова Андрій Райкович повідомив, що Роман Розгачов, Олександр Цертій,  Віталій Пінчук, Сергій Капітонов та Сергій Бойко перебувають у відрядженні, а Рафаель Санасарян та Михайло Демченко – захворіли. Про свою відсутність в телефонному режимі попередив і Роман Колісніченко. Втім пізніше з’ясувалося, що в той час, коли депутати мали працювати, частина з них дають прес-конференцію.

Андрій Райкович та Андрій Табалов запропонували журналістам, депутатам та присутній громаді поїхати та переконати народних обранців прийти до сесійної зали, щоб почати працювати, а не лише розмовляти про роботу. Діалогу на зустрічі не вийшло. Заклики міського голови до подальшої роботи так звана «демократична опозиція» навідріз слухати не захотіла. У них були свої вимоги, які чомусь не були оголошені до початку сесійного засідання. Серед депутатів, які ніби перебувають у відрядженні чи хворіють, були присутні Сергій Бойко, Михайло Демченко та Роман Колісніченко. На зауваження депутата КМР Анатолія Ларіна, що таким чином депутати порушують ряд законів та Регламент КМР теж реакції не було.

Голова «земельної» комісії Олександр Шамардін наголосив, що сьогодні має відбутися засідання з земельних питань, вирішення яких дехто з заявників чекає роками. Втім совість у депутатів не прокинулася, а пізніше  Володимир Смірнов сказав, що люди можуть почекати.

Наприкінці прес-конференції до депутатів з так званої «демократичної опозиції» звернулася депутатка КМР Катерина Шамардіна. Вона теж закликала депутатів до роботи , запитала коли вони перестануть порушувати Закон України «Про місцеве самоврядування» та чому порушуються не лише права виборців, а й її право, депутата, на роботу. «Чому ви взяли на себе відповідальність вирішувати, які питання є важливими для громади, а які неважливими? Чому депутати мають бути з вами одностайної думки і вирішувати що саме ці питання важливі?! Закон зобов’язує депутата бути присутнім на пленарному засіданні. Тільки приходячи на сесію депутат може реалізувати своє право на вирішення певного питання. А те, що ви тут зараз проводите прес-конференцію не що інше як політичні ігри та пасьянс, про який колись говорив Володимир Смірнов», - наголосила Катерина Шамардіна.

Після того, як депутати о 13:00 повернулися до сесійної зали, кворум для проведення сесійного засідання зібрати так і не вдалося. Андрій Райкович вибачився за таку поведінку депутатів перед громадою та переніс засідання на вівторок. 

523 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.