ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.11.2017 | 17:10

Секретар міської ради про головні рішення, ухвалені на десятій сесії КМР

Секретар міської ради про головні рішення, ухвалені на десятій сесії КМР

Вчора, 21 листопада, у міськраді відбулося перше засідання десятої сесії КМР. Секретар міської ради Андрій Табалов підбив підсумки деяких важливих рішень, ухвалених під час десятої сесії КМР на своїй сторінці у Фейсбук.

Безпечне місто

"Вперше в історії діяльності КМР з’явилася програма профілактики та протидії злочинності. Затвердили її на 2017-2020 рр. Необхідність її розробити виникла через дуже велику кількість випадків порушень правил благоустрою на території Кропивницького. Скільки хорошого робиться для міста, але завжди знайдуться ті, хто зруйнують, поламають і спотворять зроблене. Програма передбачає забезпечення цілодобового відеоконтролю в місцях потенційного здійснення порушень.  Планується встановити 75 відеокамер і створити спеціальний моніторинговий центр. До цього питання ініціюватиму оновлення правил благоустрою - жорсткі санкції й відчутні штрафи єдиний спосіб зупинити вандалів", - йдеться в повідомленні.

Допомога поліції 

"Необхідність пов’язана з попереднім питанням безпеки, і носить технічний характер. З 22 патрульних авто, 10 на сьогодні не працюють, потребують технічного оновлення. КМР передала патрульній поліції міста майна майже на 92 тис.грн. Співпрацю з поліцією робимо ефективнішою", - зазначив Андрій Табалов.

ЄБРР і НЕФКО

"Відтепер міська рада й комунальні підприємства міста зможуть брати участь у проектах ЄБРР і НЕФКО. 
Тобто отримувати кредити й інвестиційні гранти за досить вигідними умовами, зокрема на модернізацію громадського транспорту (до 8 млн.євро), підвищення енергоефективності громадських будівель (до 6,5 млн.євро), а також на модернізацію системи зовнішнього освітлення міста та здійснення енергозберігаючих заходів у 31 школі (12 млн.грн.).  Остаточні суми фінансування буде визначено після проведення усіх оцінок",
- повідомляє секретар міської ради.

Крім цього, депкорпус проголосував за поточні, але теж важливі зміни до бюджету.

525 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.