ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Що планується виконати у сфері ЖКГ цьогоріч на округах, представниками яких є депутати партії «Рідне місто»

Що планується виконати у сфері ЖКГ цьогоріч на округах, представниками яких є депутати партії «Рідне місто»

Нещодавно депутати проголосували за затвердження Програми розвитку дорожнього господарства та безпеки руху в місті Кропивницькому на 2017-2021 роки та Програми з утримання, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста Кропивницького на 2017- 2021 роки. По округам №32, 34 та 40, представниками яких є депутати політичної партії «Рідне місто», заплановано на 2017 рік у галузевих програмах певні об’єкти.

Зокрема, на окрузі №32, від якого балотувалася Тетяна Волкожа, у програмах планується: виконати капітальний ремонт даху по вулиці Родимцева № 72в та 98/1, ремонт прибудинкової території на Родимцева, 72, приєднання до електричних мереж вулиці Яворницького, яка була закладена в програмі ЖКГ на 2016 рік, та відновлення зовнішнього освітлення по вулицях Бережинська та Генерала Родимцева №94,96, 98,100. 

На окрузі №34, від якого обраний Олександр Шамардін, у програмах закладено такі об’єкти: капітальний ремонт даху по вулиці Гоголя, 131, на яку в минулому році було зроблено проектно-кошторисну документацію, асфальтування прибудинкової території на вулиці Хабарівська, 5/1 та 7, а також відновлення зовнішнього освітлення на вулицях Мечнікова та провулку Середній.  

На окрузі №40, представником у міськраді від якого є Катерина Шамардіна, у 2017 році в програмах закладено: капітальний ремонт тротуарів вул. Жуковського, Ялтинська, Генерала Родимцева, ремонт прибудинкової території по вулиці Родимцева, 85, а також освітлення вулиць Новгородська, С.Остроухова, І.Горовенка та С.Тюленіна.

«Від нашої фракції надійшло чимало пропозицій. Добре, що Програми розроблені на п’ять років і туди увійшли об’єкти, які не вдалося долучити до програм у 2017 році. Ті об’єкти, які внесені на цьогоріч, є надзвичайно важливими. За кожним є багато звернень від жителів. Кожне питання обговорене з головами квартального комітету та завбудинками. Адже тротуари та прибудинкові території, на яких не робився ремонт кілька десятків років, в аварійному стані, на деяких вулицях тротуарів взагалі немає і люди вимушені ходити по проїжджій частині. Вулиці, які включенні до Програми на відновлення мереж зовнішнього освітлення, не освітлювалися теж багато років, а ними ходять діти до шкіл та садочків, дорослі з роботи увечері. Особливо гостро проблема постає у зимовий час, коли рано темніє. Коли я підняв питання щодо нерівномірного розподілу грошей у минулих роках, керівник управління ГУ ЖКГ Віктор Кухаренко відповів, що на території, на яких обиралися депутати від фракції «Рідне місто», у минулому році було виділено найменше грошей - у кілька разів менше, ніж на інших округах. Саме тому інтереси жителів чотирьох великих мікрорайонів Великої Балки, Кущівки, Завадівки та Катранівки у 2016 році колишнім керівництвом управління ЖКГ було проігноровано, попри багаточисленні звернення. Також у кожного мікрорайону своя інфраструктура та свій вік. У Кропивницькому є молодші райони, яким два десятки років, а є райони, яким понад сторіччя. Відповідно, там різні комунікації, різні стани будівель та різний зовнішній стан самих мікрорайонів. Вважаю, що на сьогоднішній день в управлінні ЖКГ працюють досить фахові спеціалісти, які в змозі розділити питання життєдіяльності мікрорайонів та міста за нагальними та першочерговими потребами», - наголошує Олександр Шамардін. 

741 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.