ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.05.2017 | 15:55

Що буде замість спиляних дерев біля пологового №1. ФОТО

Що буде замість спиляних дерев біля пологового №1. ФОТО

Проміжні результати ремонтних робіт в приміщеннях та поза їх межами пологового будинку №1 продемонстрували журналістам сьогодні начальниця міського управління охорони здоров’я Оксана Макарук та головлікар закладу Людмила Романів.  

За інформацією посадовців, у вже затвердженому статуті вказано, що медзаклад є міським пологовим будинком з функціями перинатального центру ІІ рівня. Наразі очікується отримання ліцензії на надання додаткових послуг, передбачених у функціях перинатального закладу. Також сесія міськради має прийняти рішення про створення пологового з функціями перинатального центру ІІ рівня.

Після реорганізації у пологовому з’явилися відділення другого етапу виходжування дітей, відділення інтенсивної терапії для новонароджених, вагітних та породіль, цілодобова лабораторія та рентген-апарат, цілодобово надаються послуги ургентних лікарів (2 лікаря по пологовому, 1 – по гінекології). 

Також закупили нове обладнання, передбачене для перинатального центру ІІ рівня. З’явилася нова виходжу вальна апаратура, УЗД-апарат, пересувний дитячий рентген-апарат. 

«Раніше дітки з недостатньою вагою, чи не доношені в цьому пологовому не виходжувалися. Після 3 діб перебування їх переводили до обласної лікарні для подальшого виходжування. Зараз ми маємо можливість за ними доглядати. Об’єднавши пологові будинки, ми не втратили кадри, а також отримали можливість більшої професійної співпраці, обміну досвідом, збільшилися обсяги надання меддомоги», - зазначила Оксана Макарук. 

В рамках ремонтних робіт відновили внутрішні приміщення, палати, операційні, душові. Окремо Людмила Романів розповіла про відновлення харчоблоку. За її словами, тривалий час він був закритий через аварійність. Наразі його повністю відновлено, придбано нове обладнання, техніку, посуд. Харчоблок працює цілодобово. 

Загалом на ремонтні роботи і обладнання у 2014 році пологовий отримав 258 тис грн., у 2015 – 2,642 млн. грн., у 2016 – 6 млн. грн., 2017 – 1,880 млн. грн. на ремонт і 1,150 млн. грн. – на обладнання.

Щодо скандалу довкола знесення дерев, які росли біля пологового і де зараз облаштована парковка, посадовці наполягають, що це був необхідний крок. Мовляв, 60-річні дерева були аварійними, їхня коренева система підривала асфальт і руйнувала новий паркан довкола пологового. За словами Оксани Макарук пологовому навіть доводилося пройти кілька судів, коли з ними судилася власниця авто, на яке впала гілка з дерева. Людмила Романів переконує, що від тополь раді були позбутися, адже в літню пору року колектив і пацієнти страждали від тополиного пуху. Кому належить ідея знесення дерев чітко не пояснили, зазначивши, що потреба назріла в комплексі благоустрою території пологового, проте запевнили, що замість знесених дерев посадять 37 нових лип. Також журналістам показали слайди проекту озеленення території. 


514 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.