ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.10.2018 | 17:22

Роман Безсмертний з'ясовує у Кропивницькому, яких змін в Україні прагнуть містяни

Роман Безсмертний з'ясовує у Кропивницькому, яких змін в Україні прагнуть містяни

Сьогодні, 17 жовтня, у Кропивницькому перебуває майбутній кандидат у Президенти України Роман Безсмертний. У малій залі театру імені Марка Кропивницького пройшла зустріч-дискусія за його участі. На тему "Якої ми хочемо України" політик уже поспілкувався з мешканями 13 обласних центрів, Кропивницький став 14 містом.

Протягом двох годин містяни та представники з районів області слухали Романа Безсмертного, ставили йому запитання та висловлювали власні побажання як стосовно майбутніх виборів глави держави, так і його подальших кроків.

«Дістатися в Кропивницький значно важче, ніж у інші обласні центри», – зауважив майбутній кандидат.

І додав, що Україні поставлено унікальний діагноз: майже повний розрив між державою і людиною. Потреби останньої – вторинні.

«Ключова проблема сьогодні в Україні – тема війни. Правда в тім, що війна нас робить чистішими, чеснішими, водночас вона дає нам шанс відродитися. Але на п’ятому році бойових дій індивідуальні потреби солдат не забезпечили. Ми досі використовуємо шоломи зразка 1939 року», – зазначив політик.

На його переконання, всі наші біди від того, що в країні не працюють закони. Це стосується і війни, й армії.

«Остання найкраще, що навчилася,– ходити гарно на параді. Захистити державу вона навряд, чи здатна», – вважає Роман Безсмертний.
Він переконаний, що для того, аби припинилися воєнні дії на сході України, слід сідати за стіл переговорів, із Росією, зокрема.

Безсмертний «за» те, щоб легалізувати зброю.

«Понад 300 тисяч людей пройшли через горнило війни. Вони повертаються додому зі зброєю в руках. Нам конче необхідні закони про зброю, про самооборону», – підкреслив майбутній кандидат у Президенти.

Самооборона в Україні вкрай потрібна ще й для протистояння рейдерам.

«Кіровоградська область лідирує  за рейдерством. Одні нападають і вимагають грошей, а інші – захищають і вимагають грошей. А була б територіальна оборона, могла б цій погані швидко давати відсіч», – переконаний Роман Безсмертний.

Піднімалися під час зустрічі й безпекові питанння, і теми корупції, деконцентрації коштів і повноважень, зависоких податків та комунальних платежів. 

При цьому прямо на запитання, як здолати корупцію та на кого буде опиратися під час виборчої кампанії, відповідей не прозвучало.
А от на чому наголосив політик, на тому, що не буде співпрацювати ні з Порошенком, ні з Тимошенко.

«Перший одержимий  грошима, інша – владою», – вважає пан Безсмертний.

Він наголосив, що сьогоднішній – не останній його візит на Кіровоградщину. 

251 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.