ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.04.2019 | 12:32

Рятувальники областi вибороли «срiбло» на чемпiонатi ДСНС України з футзалу. ФОТО

Рятувальники областi вибороли «срiбло» на чемпiонатi ДСНС України з футзалу. ФОТО

Протягом 10-11 квiтня на базi спортивного комплексу ФСТ «Динамо» у Житомирi проходила фiнальна частина Чемпiонату ДСНС України з футзалу, що входить до програми змагань Спартакiади 2019 року. Про це повідомили у прес-службі У ДСНС в областi.

11 найсильнiших команд з обласних пiдроздiлiв ДСНС України, якi за пiдсумками попереднiх вiдбiркових iгор потрапили до фiналу, змагались за призовi мiсця чемпiонату. Це команди із Рiвненської, Харкiвської, Херсонської, Iвано-Франкiвської, Луганської, Черкаської, Чернiвецької областей, а також Черкаського iнституту пожежної безпеки iмені Героїв Чорнобиля та Львiвського державного унiверситету безпеки життєдiяльностi.

Зiгравши вирiшальнi матчi, команди-фiналiсти здобули такi мiсця: «золотий» кубок чемпiонату вибороли спортсмени ЧIПБ iмені Героїв Чорнобиля, «срiбло» – у нашої команди та вiдповiдно «бронзу» здобули херсонцi.

Рятувальники-футболiсти Кiровоградщини – Максим Скоров, Олександр Слiвченко, Максим Берьозкiн, Євген Кравченко, Дмитро Ковальов, Давид Джабнiдзе, Олександр Тимошенко, Олександр Олейник, Владислав Стаднiк та Олександр Трембич

Тренер нашої збiрної – Олег Твердоступ.

145 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.