ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Рятуючи побратима, життя поклав один із кращих кіровоградських бійців. ФОТО

Рятуючи побратима, життя поклав один із кращих кіровоградських бійців. ФОТО

Сьогодні Кіровоград попрощався з кіровоградським бійцем, 26-річним Сергієм Котовим.

Сергій був професіоналом своєї справи. Як він сам говорив, "зі зброєю був знайомий як з рідною мамою". Військову підготовку пройшов у славнозвісній "Десні". Одразу після початку трагічних подій на сході пішов добровольцем в армію. Про те, що знаходиться у зоні бойових дій не казав рідним до останнього. Сергій наголошував, що хоче не воювати, а захищати рідну землю.

І захищав, доки билося серце... Рятуючи життя побратима, молодший сержант Сергій Котовий загинув 21 серпня під Іловайськом. 

На прощальну панахиду прийшли рідні, друзі, товариші по військовій службі загиблого. Свою пошану воїну віддали активісти кіровоградського Євромайдану, представиники влади. Також на прощанні було чимало студентів КЛА НАУ, де вчився Сергій.

Виконанням гімну України та традиційним трикратним пострілом героя провели в останню путь. Сергія Котового поховали на алеї Слави Рівнянського кладовища.

Слава і вічна пам'ять герою!

Фото Анастасії Зубової

2450 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.