ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.04.2018 | 13:00

Ринок праці Кіровоградщини: кого бракує роботодавцям?

Ринок праці Кіровоградщини: кого бракує роботодавцям?

Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (4,2%), на працівників сфери торгівлі і послуг (6,2%), на кваліфікованих робітників з інструментом (17,7%) та на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (39,3%). Про це повідомдяє прес-служба обласного центру зайнятості.

Станом на 1 квітня кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 4,5 тисяч одиниць. У середньому на одну вакансію претендувало 4 особи: серед кваліфікованих робітників з інструментом на одну вакансію претендувало 2 особи, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 3 особи, серед кваліфікованих робітників сільського господарства – 4 особи серед фахівців – 6 осіб, , серед технічних службовців – 8 осіб, працівників торгівлі та сфери послуг – 10 осіб.


247 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.