ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Рідне та чисте місто починається з охайних мікрорайонів

Рідне та чисте місто починається з охайних мікрорайонів

Коли активна громада та депутат тісно співпрацюють, на мікрорайоні жити стає комфортніше та приємніше. Співпрацю та постійний діалог налагодили між собою жителі  мікрорайонів Кущівки, Завадівки, Катранівки, Великої Балки та депутати, які представляють фракцію «Рідне місто» у Кіровоградській міській та районній радах. 

Цьогоріч, як і кожен рік, починаючи з весни, на мікрорайонах проводяться ремонтні роботи та організовуються суботники: побілено дерева та бордюри, пофарбовано та відремонтовано дитячі з спортивними майданчики, висаджені кущі та дерева, завезено пісок на дитячі майданчики. Місцева громада самоорганізувавшись навела лад у дворах багатоповерхівок, поблизу шкіл та садочків, квартальних комітетів, на дитячих та спортивних майданчиках.

Голови квартальних комітетів, завбудинками та просто активні жителі тісно співпрацюють з депутатами Кіровоградської міської ради та районних рад від політичної партії «Рідне місто» Олександром Шамардіним, Катериною Шамардіною, Тетяною Волкожею, Геннадієм Осетровим, Василем Балаканом, Зінаїдою Аношиною, Ніною Кириченко, Раїсою Цибулько, Наталією Пустовіт та Надією Саловою, які постійно допомагають матеріалами для проведення ремонтних робіт та своєю власною працею.

Було затрачено чимало власних ресурсів на ремонт десяти спортивних та дитячих майданчиків. Всього закуплено понад 200 кг фарби та понад півсотні малярських щіток для оновлення майданчиків, полагоджено паркани, пісочниці та гойдалки. Також надавалася допомога з закупівлі фарби, щіток для фарбування та вапна для навчальних закладів ЗОШ № 1, 2, 12, 24, ДНЗ 37 та був проведений суботник в сквері «Покровський», де пофарбовано ігрові елементи та висаджено дерева з кущами.

З початку року шляхом співфінансування громади та депутата відремонтовано 10 під’їздів. Люди надають матеріали для ремонту, а представники «Рідного міста» беруть на себе оплату виконання робіт малярів. Ця ініціатива діє  вже два роки. Усього таким чином вдалося відремонтувати понад два десятки під’їздів. Також шляхом співфінансування місцевих жителів та депутатів міської ради завезено понад 30 кубів піску до 12 пісочниць.

Нещодавно на округах депутатів міської ради було встановлено три нових сучасних дитячих майданчики, які придбані за рахунок міського бюджету. Нову конструкцію встановили на території ЗОШ №2, що на Великій Балці. Фактично це перший великий майданчик, який вдалося встановити на мікрорайоні. Оскільки він є густонаселеним, місце під конструкції віднайти було важко, тому вирішили встановити майданчик саме біля спортивного куточка школи. До того ж територія навчального закладу є відкритою та охороняється. 

Ще один майданчик встановлено на Завадівці на вул. Північна, 1. Мами з маленькими дітьми мріяли про дитячий майданчик давно. Тепер тут встановлено гірку, лави, балансир та пісочницю. Крім цього планується огородити майданчик парканом, щоб убезпечити перебування дітей під час гри від кручі, яка знаходиться поряд.

А от третій майданчик між собою розділили жителі трьох дворів по вулиці Генерала Родимцева. Оскільки біля кожного будинку було по певному ігровому елементу, то до них додали ще новеньких та сучасних.

Депутати КМР Олександр Шамардін, Катерина Шамардіна та Тетяна Волкожа відкриті до співпраці та готові впроваджувати ідеї громади з покращення життя на мікрорайонах. Наразі тривають консультації охочих подати проекти на Громадський бюджет-2018. Записатися на прийом до депутатів можна за тел.: 099-677-23-74, 27-22-27 або у центральній приймальні партії «Рідне місто» за адресою: вул. Арсенія Тарковського, 41-а. 

Фото можна переглянути за посиланням . 

1891 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.