ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.04.2017 | 09:30

Результати спільної роботи депутата й громади: відремонтована Андріївська та капремонт спортзалу школи

Результати спільної роботи депутата й громади:  відремонтована Андріївська та капремонт спортзалу школи

Мешканці одного з округів Кропивницького разом із депутатом Кіровоградської міської ради Валерієм Шуткою вже побачили результат своєї планомірної і наполегливої роботи, постійних звернень і депутатських запитів до різних органів влади.

На сьогодні закінчено ремонт зливової каналізації по вулиці Андріївській. Вже добудували  необхідний лоток  для аварійного відтоку води після грозових дощів, і двори мешканців цієї вулиці відтепер захищені від підтоплення, яке заставало їх при найменшому ж дощі.

Крім цього, на 3-му Госпітальному проведено освітлення провулку. Тут встановили систему «розумного» зовнішнього освітлення OWLET, коефіцієнт корисної дії якого вищий за існуючий й економить 30 відсотків енергії.

Також, на численні прохання батьків та керівництва ЗОШ №4, зробили капітальний ремонт спортивної зали. А до Великодня, при залученні необхідної техніки, депутат організував прибирання прибудинкових територій та спортивних майданчиків свого округу, виділив необхідні матеріали для приведення території до належного стану.

«Працюю за підтримки мешканців округу, які постійно спонукають до рішучих дій.  Люди дуже активні й небайдужі до загальних проблем.  Зустрічаюсь з ними доволі часто, тому завжди знаю про проблеми та якомога швидше намагаюся їх вирішити», - говорить Валерій Шутка.

В планах депутата - проведення чергових весняних ремонтних робіт на дитячих майданчиках, фарбування та завезення піску.

Жителі цього мікрорайону давно звикли, що їхній депутат завжди на зв’язку, до нього легко потрапити на прийом й розповісти про проблеми, що потребують першочергового вирішення. Як бачимо, спільна робота громади й депутата дає ефективні й реальні результати.

646 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.