ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.04.2019 | 15:00

Ресурси впевненостi: у Кропивницькому презентували посiбник з елементами iнтерактиву

Ресурси впевненостi: у Кропивницькому презентували посiбник з елементами iнтерактиву

Сьогоднi, 11 квiтня, у Кропивницькому презентували практичний посiбник з елементами iнтерактиву «Ресурси впевненостi: iсторiї на межi вiйни».

«До нас надходять багато психологiчних звернень. Тому вирiшили створити такий посiбник. Його натхненницею стала волонтерка Iнна Ковпак, яка хотiла щось надати практичне тим, хто цього потребує. Над посiбником почали працювати з травня минулого року. У ньому є вправи на релаксацiю та саморегуляцiю. Також є iнформацiя про наших волонтерiв. Звичайно, там не усiх. Там тiльки тi, хто був готовим вiдверто з нами поспiлкуватися. Адже багато вiйськових можуть нас не знати, проте знатимуть певних волонтерiв. Таким чином у читачiв з’явиться довiра до посiбника», – зауважив кризовий психолог, координатор ЦРВ «Коловорот», спiвзасновник центру соцiальної адаптацiї вiйськових «СМАйЛ» Андрiй Фоменко.

Координаторка по роботi зi ЗМI центру соцiальної адаптацiї вiйськових «СМАйЛ» Ольга Ткаченко наголосила на тому, що професiйно «вигорають» i волонтери.

«Волонтер не може не взяти слухавку о третiй ночi, чи вiдмовити комусь. Вiн просто не має права «вигорiти». Тому цей посiбник їм теж стане у нагодi. У ньому є iсторiї волонтерiв, якi на власному досвiдi показують, як не «вигорiти». Також ми хотiли, аби книга «говорила» iз читачем, i навпаки. Тут є iнтерактив: пропонується перейти iз однiєї сторiнки на iншу, фiксувати поточний стан вiдчутiв та їхнi змiни», – наголосила Ткаченко.

Волонтерка та спiвзасновниця центру соцiальної адаптацiї вiйськових «СМАйЛ» Iнна Колпак переконана, що вiйськовим необхiдно повернути впевненiсть у собi i пояснити, що вони тут потрiбнi.

«Перше, коли хлопцi повертаються додому, ти бачиш у їхньому поглядi певну неяснiсть. Там, на сходi, вони усвiдомлювали, за що борються. Проте повернувшись додому вони не бачать цього пiднесення. Тому нам слiд повернути хлопцям впевненiсть у собi, віру у те, що вони потрiбнi. Коли iдея створення посiбника народилася, нам довелося шукати партнера, який фiнансово зможе це реалiзувати. Я одразу згадала про Михайла Бєжана, який спiвпрацює iз нами уже протягом 5 рокiв», – зазначила Ковпак.

Бєжан розповiв, як до нього звернулися iз цiєю пропозицiєю.

«Зв’язалися зi мною ще у травнi. Iнна тодi до мене прийшла i почала презентувати їхню iдею, вона трохи розповiла, i я її зупинив.  Тому, що я їм довiряю, i власне рiшення прийняв одразу. Менi дуже приємна довіра волонтерів», – зауважив партнер проекту Михайло Бєжан.

Посiбник видали незначним накладом у 100 примiрникiв. Їх безкоштовно надаватимуть цiльовiй аудиторiї.

123 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.