ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.04.2017 | 12:22

Прокурор з Кропивницького обрана до Ради прокурорів України. ФОТО

Прокурор з Кропивницького обрана до Ради прокурорів України. ФОТО

За результатами роботи першої всеукраїнської конференцiї прокурорiв, що вiдбулася 26 квiтня у Генеральнiй прокуратурi України, обрано та призначено одинадцять членiв Ради прокурорiв України. З-помiж них прокурор Кiровоградської мiсцевої прокуратури Олена Нестерова. Про це повiдомила прокуратура областi. 

За словами Нестерової, прокурорське самоврядування - це шлях до здiйснення якiсних змiн у дiяльностi органiв прокуратури та можливiсть реально впливу на ситуацiю щодо захисту кожного прокурора. 

«Я особисто маю на метi ставити такi цiлi в роботi Ради прокурорiв України як забезпечення ефективної органiзацiї дiяльностi органiв прокуратури, добiр ефективних та адаптованих до цiєї складної роботи фахiвцiв, правовий i соцiальний захист працiвникiв прокуратури та їхнiх сiмей. Маю достатньо сил, розумiння, досвiду i смiливостi, щоб мету прокурорського самоврядування втiлити в життя»,- говорить Олена Нестерова. 

Як iдеться на сайтi Генпрокуратури, згiдно з положеннями Закону на вирiшення Ради прокурорiв України покладається питання рекомендування призначення та звiльнення прокурорiв з адмiнiстративних посад, впровадження заходiв щодо забезпечення незалежностi прокурорiв, соцiального i правового захисту прокурорiв, їх сiмей тощо. Головними завданнями КДКП є дисциплiнарнi провадження стосовно прокурорiв, добiр кандидатiв на посаду прокурора та переведення прокурорiв мiж рiзними органами прокуратури.

738 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.