ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
31.03.2017 | 11:06

Прокуратура домоглася 5 рокiв позбавлення волi головi сiльради, яка попалася на хабарi у 5 тисяч гривень

Прокуратура домоглася 5 рокiв позбавлення волi головi сiльради, яка попалася на хабарi у 5 тисяч гривень

За публiчного обвинувачення прокуратури Кiровоградської областi до 5 рокiв позбавлення волi засуджено голову Чемеpпiльськoї сiльськoї pади Гайвopoнськoгo району, викриту на отриманнi 5 тис грн. неправомiрної вигоди.

Як повiдомила прес-служба обласної прокуратури, розслiдуванням встановлено, що чиновниця вимагала вiд мешканця Гайворонщини за oфopмлення дoзвoлу на пpoект вiдведення земельної дiлянки для iндивiдуальнoгo садiвництва 5 тис грн. На початку червня 2016 року її було затримано пiд час передачi вказаних  коштiв.  

Прокурором у судi вину сiльського голови у вимаганнi та отриманнi неправомiрної вигоди та пiдробленнi рiшень сесiї сiльської ради про видiлення земель доведено у повному обсязi. 

Вироком суду першої iнстанцiї її визнано винною за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозицiї, обiцянки або одержання неправомiрної вигоди службовою особою) та ч. 1 ст. 366 (службове пiдроблення) Кримiнального кодексу України та призначено покарання у видi 5 рокiв позбавлення волi, з позбавленням права здiйснювати функцiї представникiв влади та обiймати посади в органiзацiях державної форми власностi строком на 3 роки, з конфiскацiєю всього належного їй майна.

501 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.