ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.07.2017 | 17:43

Продаж комунального майна будинку побуту «Темп» скасовується?

Продаж комунального майна будинку побуту «Темп» скасовується?

Громадська органiзацiя «Центральноукраїнський Антикорупцiйний офiс» повiдомила на своїй сторiнцi у Фейсбуцi, що продаж будiвлi колишнього будинку побуту «Темп» наразi призупинено. Примiщення є останньою будiвлею, що знаходиться на балансi Фортечної районної ради. Проте депутати райради, частина яких iз орбiти нинiшнiх орендарiв примiщення власникiв ТОВ «XXI-ВIК», забезпечили позитивне прийняття рiшення. 

За поданою «Антикорупцiйним офiсом» заявою, Кiровоградська мiсцева прокуратура провела перевiрку. У вiдповiдi прокуратури, яку опублiкувала громадська органiзацiя йдеться, що Регiональне вiддiлення Фонду державного майна України по Кiровоградськiй областi вiдмовило Фортечнiй райрадi у приватизацiї цього майна у зв'язку з необхiднiстю суттєвого доопрацювання питання.

«Фортечна районна рада проiнформувала прокуратуру про те, що з цим листом ознайомлять депутатiв районної ради. Далi вирiшуватиметься питання щодо скасування, доопрацювання чи внесення змiн до ранiше прийнятого рiшення. Також це питання взято на контроль Кiровоградською мiсцевою прокуратурою», - йдеться у повiдомленнi. 

Нагадаємо, що ранiше громадська органiзацiя оприлюднила матерiал про те, яким чином приймалося рiшення щодо продажу комунального майна. Зазначалося, що будiвлю площею 667 кв. м. тривалий час орендувало ТОВ «XXI-ВIК», що належить родинi Онулiв. Пiдприємство мало борги перед Фортечною райрадою за оренду у понад 100 тис. грн. та неодноразово намагалося приватизувати примiщення. 


731 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.