ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.05.2018 | 13:41

Призовий фонд кропивницького півмарафону – понад 15 тисяч гривень

Призовий фонд кропивницького півмарафону – понад 15 тисяч гривень

Призовий фонд "Kropyvnickyi Half Marathon", що стартує вже найближчої неділі о 8:30,– понад 15 000 гривень. Про це під час прес-конференції повідомив організатор "Kropyvnickyi Half Marathon" Іван Поліщук.

Стартуватиме забіг із проспекту ім. В. Винниченка. Дистанція марафону пролягатиме через центральні вулиці міста та частину набережної і становитиме чотири з половиною кілометри. Стартовий коридор для бігунів обгородять спеціальними арками. Таким чином організатори чітко окреслять межі старту та фінішу, відгородять учасників від вболівальників, заради безпеки бігунів.

"Участь у цьогорічному марафоні візьмуть учасники від 11 міст України. На сьогодні у забігу зареєструвались вже понад 149 осіб. У нас немає вікових обмежень, участь у марафоні може взяти і дитина, і дорослий. Для зручності ми також розробили декілька дистанцій, які будуть під силу різним віковим групам. На марафоні буде благодійний забіг 1,8 кілометра, кошти збиратимуть для Володимира Мартинюка. На замовлення учасників, організаторами спільно із архітектором Наталією Соловйовою розроблені спеціальні дизайнерські футболки та медалі, які вручатимуть на фініші забігу", - прокоментував Іван Поліщук.

І додав, що задля безпеки учасників марафону на заході чергуватиме карета швидкої та додатково встановлять пункти освіження, де нa бігунів чекaтиме свіжa водa тa фрукти. Судити мaрaфон зaпросили фaхівця із Дніпрa.

26 травня о 15:00 до 19:00 у піцерії “Тhe Boss”пройде вручення стартових пакетів для зареєстрованих учасників марафону.

197 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.