ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.02.2017 | 14:00

Прихильника «ДНР», який здав сепаратистам бiйцiв 3-го полку спецпризначення, судять на Запорiжжi

Прихильника «ДНР», який здав сепаратистам бiйцiв 3-го полку спецпризначення, судять на Запорiжжi

10 лютого в Куйбишевському районному судi Запорiзької областi продовжили розгляд справи Миколи Бутрименка, якого звинувачують у терористичних дiях та фiнансуваннi тероризму, внаслiдок яких загинуло 9 спецпризначенцiв з кiровоградського 3-го окремого полку спецпризначення. Про перебiг судового засiдання повiдомляється на сторiнцi у Фейсбуцi органiзацiї «Нацiональний корпус Запорiжжя».

Як ранiше писав РК, у липнi 2016 року на Донеччинi затримали 61-рiчного чоловiка, який був учасником терористичної органiзацiї «ДНР», через дiї якого загинули спецпризначенцi Лисенко Сергiй, Бузуляк АнатолiйАндрiєнко Кирило, Шимчик Ярослав, Глобенко Олексiй, Шершень Андрiй, Карпа Тарас, Гришин Сергiй, Панков Лев. Роман Рикалов до сьогоднiшнього дня - зниклий безвiсти.

Досудовим розслiдуванням встановлено, що 29 липня 2014 року пiд час виконання бойового завдання поблизу селища Латишеве Шахтарського району Донецької областi розташувалися 19 вiйськовослужбовцiв ЗСУ. Спецпризначенцiв направили на пошук пiлотiв зi збитого сепаратистами СУ-25.

Бутрименко, який був прихильником «Партiї регiонiв» та «ДНР», увiйшовши в довiру до вiйськовослужбовцiв, якi у ходi пошуку пiлотiв зайшли до його ферми, посилаючись на необхiднiсть поїхати до своєї дружини, виїхав на власному автомобiлi в напряму мiста Снiжне Донецької областi. Звiдти чоловiк вже повернувся у супроводi не менш нiж 4 одиниць важкої вiйськової бронетанкової технiки разом з сепаратистами. В результатi нерiвного бою 10 вiйськовослужбовцiв ЗСУ загинуло, 5 потрапили у полон.

Як повiдомляє «Нацiональний корпус Запорiжжя», 10 лютого у судi опитали родичiв загиблих вiйськових та бiйцiв, яким вдалося врятуватися. Вони пiдтвердили, що Бутрименко здав українських вiйськових сепаратистам i навiть брав участь у їх побиттi.

Захист Бутрименка переконував суд, що про перебування українських вiйськових у тому селi могли повiдомити сепаратистiв й iншi жителi.

Зараз пiдозрюваний знаходиться у СIЗО Марiуполя. Пiсля самовiдводу суддiв Донеччини та Бердянська, справа Бутрименка розглядається у Куйбишевському районному судi Запорiзької областi.

Наступне засiдання вiдбудеться 21 лютого.

743 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.