ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.12.2018 | 17:23

Правоохоронці Кіровоградщини отримали жетони за розкриття злочину. ФОТО

Правоохоронці Кіровоградщини отримали жетони за розкриття злочину. ФОТО

Сьогоднi, 18 грудня, у головному управлiннi нацполiцiї Кiровоградської областi начальник вiдомства Роман Козьяков вручив заохочення трьом працiвникам Свiтловодського вiддiлу полiцiї та жителю мiста Бобринець. Про це повідомили у секторі комунiкацiї полiцiї областi.

Iз метою вiдзначення кращих полiцейських за сумлiнне виконання службових обов’язкiв, належну спiвпрацю з населенням, пiдвищення iмiджу полiцейських, проявленi вмiння i професiоналiзм при розкриттi злочинiв, наказом керiвника полiцiї областi затвердили положення про сувенiрний жетон за безпеку i захист громади "Служити – Захищати".

Сьогоднi вперше за розкриття злочину по "гарячих слiдах" троє полiцейських Свiтловодського вiддiлу отримали такі жетони. Серед заохочених – двоє представникiв сектору реагування патрульної полiцiї Сергiй Сидяк i Борис Борисюк та оперуповноважений сектору кримiнальної полiцiї Олександр Миронюк.

Також подяку вiд начальника полiцiї областi отримав Леонiд Прус, який надав правоохоронцям допомогу у затриманнi особи, що здiйснила втечу з-пiд варти. Керiвник вiдомства Роман Козьяков подякував жителю Бобринця за його небайдужiсть, активну громадську позицiю та спiвпрацю із полiцiєю.

Нагадаємо, полiцейськi оперативно встановили мiсцезнаходження особи, що скоїла грабiж у мiстi Свiтловодську 13 грудня. 

243 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.