ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.08.2018 | 12:32

Правління Громадської ради – за вивчення засад діяльності наглядових рад при комунальних підприємствах у Кропивницькому

Правління Громадської ради – за вивчення засад діяльності наглядових рад при комунальних підприємствах у Кропивницькому

Пройшло чергове засідання правління Громадської ради при виконавчому комітеті міськради Кропивницького. Про це інформує сайт  міської ради.

Правління ради під головуванням Леоніда Лузана почало опрацьовувати рішення Громадської ради, прийняті на зборах 3 серпня нинішнього року. Зокрема, обговорювали  питання щодо вивчення можливості створення наглядових рад при комунальних підприємствах в обласному центрі.

Пропозиції, напрацьовані правлінням Громадської ради, співзвучні з позицією секретаря міської ради Андрія Табалова, який переконаний у необхідності ґрунтовного і фахового вивчення організації, діяльності і наслідків утворення наглядових рад на комунальних підприємствах міста. 

"У результаті обговорення ми прийняли рішення взяти за основу порядок утворення, організації діяльності та ліквідації наглядових рад у комунальних підприємствах міської ради Кропивницького і створити пілотний проект на базі одного або декількох підприємств. Тепер нашу ініціативу направимо до профільних комісій для опрацювання та внесення пропозицій", – відзначив Леонід Лузан.

За його словами, вже наступного тижня заплановано проведення тематичного круглого столу за участі секретаря міської ради Андрія Табалова, ініціаторів проекту, представників комунальних підприємств та Громадської ради, під час якого детально обговорюватиметься можливість та механізми запровадження пілотного проекту щодо створення наглядових рад при комунальних підприємствах Кропивницького. Таке обговорення стане ще одним кроком до започаткування і дотримання практики ґрунтовного вивчення питань, з яких міська рада має прийняти відповідальне рішення.

116 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.