ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.10.2018 | 14:33

Посадовці та підприємці з Кіровоградщини готують допомогу в постраждалі від вибухів населені пункти Чернігівщини

Посадовці та підприємці з Кіровоградщини готують допомогу в постраждалі від вибухів населені пункти Чернігівщини

327 тисяч гривень уже зібрали підприємці Кіровоградщини для допомоги населеним пунктам у Чернігівській області, які постраждали унаслідок вибухів на військових складах. 

"21 район та міста обласного значення також готові провести позапланові районні сесії і перерахувати кошти для допомоги постраждалим селам. Зокрема, я спілкукався з представниками Олександрійського району, які запевнили, що можуть перерахувати близько 50 тисяч гривень. Нині ми чекаємо уточнення інформації щодо потрібних будівельних матеріалів та іншого", – зазначив перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленка під час брифінгу сьогодні, 12 жовтня. 

 І додав, що проходить засідання штабу в Чернігівській області, де визначать, яка саме і в якій кількості потрібна допомога. Посадовець запевнив, що Кіровоградщина готова передати допомогу і на вихідних.

Коваленко зазначив, що розглядають кілька варіантів допомоги: перерахувати кошти і на місці придбати потрібні матеріали, бюджетні перерахунки коштів, а також, якщо буде у цьому потреба, – перевезення потрібного вантажу з Кіровоградщини

172 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.