ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.04.2017 | 09:15

Попередження про погiршення погодних умов на Кiровоградщинi

Попередження про погiршення погодних умов на Кiровоградщинi

За iнформацiєю Українського гiдрометцентру, 21 квiтня у зв'язку з перемiщенням чергового активного циклону на територiї Кiровоградської областi очiкуються складнi погоднi умови: сильний мокрий снiг, налипання мокрого снiгу, утворення снiгового покриву, посилення вiтру 15-20 м/с.

"Шановнi громадяни!
Управлiння ДСНС в областi закликає бути уважними та обережними у перiод ускладнення погодних умов. В першу чергу, при виходi на вулицю правильно добирайте одяг, щоб уникнути переохолодження. Звернiть увагу, що пiд час сильних поривiв вiтру виникає загроза пошкодження лiнiй електропередач, падiння дерев та металоконструкцiй, тому тримайтесь вiд них якомога далi. Також при сильному вiтрi не наближайтесь до хитких напiвзруйнованих будiвель, тимчасових парканiв та великих скляних вiтрин. 
Посилення вiтру, налипання мокрого снiгу, обмеження видимостi на автошляхах можуть призвести до ускладнення руху транспорту, тому не iгноруйте попередження синоптикiв i не вирушайте в дорогу без особливої потреби. Подбайте про наявнiсть у транспортному засобi набору iнструментiв, запасного колеса, аптечки, аварiйного знаку, тросу, насосу i домкрату. Якщо негода застала вас в дорозi, знизьте швидкiсть автомобiля, включiть фари (протитуманнi або ближнє свiтло), не допускайте запотiвання скла, тримайте безпечну дистанцiю з машинами та уникайте рiзких маневрiв на дорозi. Якщо видимiсть менше 2-х метрiв, зупинiть авто на узбiччi, та при зупинцi увiмкнiть аварiйну свiтлову сигналiзацiю.
Будьте пильними – бережiть себе!",
- йдеться у зверненні рятувальників.


Прес-служба У ДСНС в областi

234 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.