ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.06.2018 | 16:25

Понад дві сотні тисяч жителів Кіровоградщини підписали декларації з лікарями первинної ланки

Понад дві сотні тисяч жителів Кіровоградщини підписали декларації з лікарями первинної ланки

З 1 квітня триває приписна кампанія пацієнтів до лікарів первинної ланки шляхом підписання декларацій. Станом на 11 червня 2018 року задекларували близько 205 тисяч пацієнтів (або 21 % жителів області). Про це йдеться на сторінці Кіроворадської ОДА у Фейсбук.

За інформацією начальника департаменту охорони здоров'я ОДА Олега Рибальченка, не проводить декларування Помічнянський центр первинної медико-санітарної допомоги, оскільки лише створений і поки ще не ліцензований. Найнижчі темпи укладання декларацій, за словами директора департаменту, демонструють Устинівський центр (до 1%), який нещодавно створений, а також центр ПМСД м.Олександрії – лише 3% декларацій, Світловодський районний центр – 4 %, Світловодський міський – 7%, Компаніївський – 7,5%, Бобринецький – 9,3%. Нижчі від середньобласних показники демонструють медичні заклади Добровеличківського, Кіровоградського, Петрівського району та центр ПМСД №1 Кропивницького.

Очолюють рейтинг за темпами декларування амбулаторії селища Гірниче (Кропивницький) – 62,7% декларацій, а також Новомиргородський, Новоукраїнський, Благовіщенський, Знам'янський та Новоархангельський центри ПМСД.

125 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.