ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.02.2019 | 12:15

Понад чотири мільйони гривень виділили на навчально-матеріальну базу закладів одного з районів області

Понад чотири мільйони гривень виділили на навчально-матеріальну базу закладів одного з районів області

На модернізацію навчально-матеріальної бази закладів Устинівського району протягом 2014-2018 років виділено із різних джерел понад 4 млн. гривень. На це звернула увагу голова райдержадміністрації Ольга Анісімова-Шило, звітуючи про соціально-економічний розвиток території на засіданні Ради регіонального розвитку району. Про це інформує прес-служба ОДА.

Зокрема, протягом звітного періоду проведено повну заміну віконних блоків та металоконструкцій у Криничненській школі, частково у Докучаєвській школі, Степанівській та Олександрівській філіях. Частково відремонтовано і приміщення Районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Посадовиця також повідомила, що в Устинівському НВО побудовано спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям на суму 1 млн.488 тис. 960 грн.

У 2018 році за 1млн. 875тис грн. придбано шкільний автобус для підвезення учнів Устинівського НВО.

Голова райдержадміністрації зауважила, що з 1 вересня 2018 року офіційно стартувала реформа освіти – Нова українська школа. В Устинівському районі 135 першокласників сіли за нові парти в оновлених класах. Їх навчають підготовлені вчителі, котрі працюють за новими методиками. У рамках реформування для 1-х класів придбано мультимедійне обладнання (101,8 тис.грн. - державний бюджет, 14,9 тис. грн. - районний бюджет), меблі (125,9 тис.грн. - державний бюджет, 7,5 тис.грн. - бюджет сільських рад), дидактичний матеріал (129,9 тис.грн. - кошти державного бюджету, 17,8 тис.грн. - кошти місцевого бюджету), а також килимки для занять з фізичної культури на суму 21,392 тис. грн.

Керівник РДА звернула увагу і на впровадження в районі інклюзивної освіти. Вона повідомила, що для навчання дітей з особливими освітніми потребами у 2018 році за кошти державного бюджету придбано обладнання на суму 74,305 тис.грн.

Ольга Анісімова-Шило також зазначила, що з першого вересня 2018 року у всіх 10 класах закладів освіти району впроваджено профільне навчання. У 11-х класах профільне навчання введено в 2-х школах, а в інших 5-ти введено поглиблене навчання окремих предметів.

Для надання учням якісної освіти придбано хімічний кабінет для Устинівського НВО (150,7тис.грн. – державний бюджет); кабінет математики для Інгульського НВО (43,4тис.грн. – державний бюджет); кабінет математики для Димитровського НВО (54,5тис.грн. - державний бюджет).

106 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.