ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Понад 7 мільйонів гривень надійшло до місцевих бюджетів від продажу земельних ділянок і прав на земельні ділянки з початку 2018 року

Понад 7 мільйонів гривень надійшло до місцевих бюджетів від продажу земельних ділянок і прав на земельні ділянки з початку 2018 року

 

У січні-травні 2018 року продано органами місцевого самоврядування 17 земельних ділянок комунальної та державної власності несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна загальною площею 1,566 га на суму 2,694 млн гривень.

Проведено 43 земельні торги у формі аукціону, на яких продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування право на оренду 68 земельних ділянок загальною площею 1,158 тис.га. Загальна ціна продажу річної орендної плати - 5,061 млн грн.

У тому числі Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області без залучення державних коштів проведено 33 земельні торги у формі аукціону, на яких продано право на оренду 50 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1,023 тис. га. Загальна ціна продажу річної орендної плати - 4,573 млн грн.

Фактично до місцевих бюджетів від продажу земельних ділянок (з урахуванням розстроченого платежу) і прав на земельні ділянки з початку 2018 року надійшли кошти в сумі 7,105 млн грн.

83 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.