ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.10.2018 | 11:52

Полiцейськi Кiровоградщини спiльно з полтавськими колегами викрили браконьєра. ФОТО

Полiцейськi Кiровоградщини спiльно з полтавськими колегами викрили браконьєра. ФОТО

У правопорушника вилучили понад 380 кiлограмiв незаконно виловленої риби, а також знаряддя злочину – сiтки та човен. Про це повідомили у секторі комунікації поліції.

«Пiд час спiльного рейду у районi Кременчуцького водосховища правоохоронцi зупинили «Москвич» iз причепом та човном. За кермом транспортного засобу перебував 39-рiчний мiсцевий житель. У чоловiка полiцейськi виявили та вилучили понад 2650 штук рiзних видiв риби, серед якої переважна бiльшiсть – таранi, а також сом, карась, короп, окунь та судак. Розмiр завданої протиправними дiями шкоди становить близько 240 тисяч гривень», – повiдомив начальник Свiтловодського вiддiлу полiцiї Андрiй Гулий.

За цим фактом розпочали кримiнальне провадження за ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звiриним або водним добувним промислом) Кримiнального кодексу України. Санкцiєю статтi передбачено покарання – до 3 рокiв обмеження волi.

248 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.