ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.06.2017 | 18:55

Підприємець, який торгує у Кропивницькому новоукраїнським хлібом, порушує норми податкового, пенсійного й санепідеміологічного законодавства. ДОКУМЕНТИ

Підприємець, який торгує у Кропивницькому новоукраїнським хлібом, порушує норми податкового, пенсійного й санепідеміологічного законодавства. ДОКУМЕНТИ

Раніше РК повідомляв про ситуацію довкола МАФів, у яких реалізовують новоукраїнський хліб. Під час одного з планових рейдів перевірки, управлінням торгівлі й Спецінспекції на Центральному ринку було виявлено незаконну рекламу біля кіоска, в якому продавали хлібні вироби. В ході перевірки, виникли зауваження й до санітарного стану споруди, в якій продавали продукти харчування. Натомість на зауваження узаконити рекламу від підприємців отримали лайку та замовні "чорнушні" публікації на деяких інтернет-майданчиках. 

На одному з сесійних засідань підприємець Борис Пасічник, який реалізовує хліб, виступив із заявою про надання йому дозволів на встановлення кіосків. Зауваження виконавчих органів щодо порушення норм дислокації у тих місцях, де він хоче торгувати, підприємець назвав необґрунтованими, бо, мовляв, норми застаріли, а продавати хліб його просять мешканці мікрорайонів. Міський голова Андрій Райкович вислухавши заяву дав доручення виконавчим органам вивчити питання. 

Як вдалося з’ясувати РК, ФОП Пасічник Б. В. тримає низку кіосків, де реалізує хліб. За інформацією, яку надали управлінню торгівлі контролюючі органи та інші пов'язані з діяльністю підприємства, з 2014 року підприємець працює на першій групі оподаткування, що не передбачає наймання працівників, а обсяг доходів не може перевищувати 300 тис грн. на рік.

У коментарі РК начальник управління торгівлі Сергій Горбовський зазначив, що є явні порушення норм податкового, пенсійного й санепідеміологічного законодавства.

«За підсумками рейдів-відстежень у рамках роботи «Муніципального патруля», встановили, що ФОП Пасічник продає хлібобулочні вироби у 8 місцях за адресами: вул. Бєляєва, біля буд. №7; вул. Преображенська, біля будинку профспілок; просп. Університетський, на зупинці «Обласна лікарня»; ріг вулиць Соборної та Глінки; вул. Полтавська, 28 на зупинці; вул. Короленка, біля ТК «Піраміда»; вул. Вокзальна, біля буд. 37/16; ринок «Центральний». 
Платниками єдиного податку І групи є фізособи, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів на ринку і обсяг доходу за рік не перевищує 300 тис. грн. Тобто кожне торгове місце повинно мати за місяць дохід не більше 3200 грн. Враховуючи, що ФОП Пасічник продає хлібобулочні вироби у 8 місцях, тобто використовує найману робочу силу, він не може бути платником єдиного податку І групи»,
- розповів посадовець 

У податкових органах повідомили, яку суму податків сплатив підприємець. Так, за 5 місяців 2017 року до бюджету надійшло 960 грн. єдиного податку по І групі. За 2016 рік підприємець сплатив 1652 грн. податків. Крім того, ФОП Пасічник мав би сплачувати податки за працівників, яких у нього щонайменш 8 осіб. 

До того ж, кіоски встановлені незаконно. За інформацією управління земельних відносин, рішення про надання земельних ділянок під цими МАФами міською радою Кропивницького не приймалося.

Сільгосппідприємство «Степ-Агро» повідомило, що не має регіональних представників у Кропивницькому, що суперечить заяві підприємця і означає, що він є звичайним перекупщиком.


2262 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.