ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.07.2017 | 11:16

Під час обшуку у жителя Кропивницького знайшли метадон. ФОТО

Під час обшуку у жителя Кропивницького знайшли метадон. ФОТО

Пiд час санкцiонованого обшуку полiцейськi виявили i вилучили близько пiвсотнi заборонених у вiльному обiгу пiгулок «трамадолу» та «метадону». Крiм медичних препаратiв, у квартирi пiдозрюваного також знайшли предмет, схожий на пiстолет, який чоловiк зберiгав у лiжку своєї родички, що мешкала з ним. Про це РК повiдомили у секторi комунiкацiї полiцiї областi. 

«Оперативну iнформацiю про те, що 31-рiчний непрацюючий громадянин, ранiше судимий за скоєння майнових злочинiв, зберiгає вдома забороненi речi, полiцейськi отримали на початку тижня. У ходi перевiрки вона знайшла пiдтвердження.
Наявнi забороненi препарати, зi слiв пiдозрюваного, знаходилися у нього для власного не медичного вживання. Походження предмету, схожого на пiстолет, та двох десяткiв набоїв до нього власник пояснити не змiг», -
розповiв т.в.о. начальника кримiнальної полiцiї ГУНП в Кiровоградськiй областi Володимир Хвостов.

Нинi вилучене направили на експертизи. За цими фактами розпочали кримiнальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримiнального кодексу України «Незаконне поводження зi зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» та ч. 1 ст. 309 ККУ «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберiгання, перевезення чи пересилання наркотичних засобiв, психотропних речовин або їх аналогiв без мети збуту».

За такi дiї особi загрожує покарання у виглядi позбавлення волi на строк вiд 3 до 7 рокiв.

415 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.